4 סיבות למה משאבת החלב של ביאמבה הכי נוחה בשוק!

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

אם התחלת להתעניין במשאבות חלב ולבדוק איזו אחת כדאי לרכוש, כנראה שמגיע לך מזל טוב גדול. אז הלידה מתקרבת, תינוק או תינוקת חמודים וקטנטנים צפויים להצטרף למשפחה שלכם, וצריך להתכונן מראש. משאבת חלב היא רכש סופר חשוב מכיוון שהיא נוגעת לאחד הדברים הכי קריטיים ביחס לטיפול בתינוק – האכלה שלו.

משאבת החלב מאפשרת לכם לתת לתינוק חלב אם, שהוא ללא ספק המזון הטוב והבריא ביותר עבורו, גם כאשר מסיבה כלשהי אין אפשרות שהאמא תניק אותו באופן ישיר. אז כדי לסייע לכם לבחור במשאבת חלב מעולה, הלכנו לבדוק מהם היתרונות של משאבת החלב של ביאמבה.

 

מהם סוגי משאבות החלב שקיימים בשוק?

יש כיום בשוק הרבה מאוד דגמים של משאבות חלב של שלל יצרניות. באופן כללי ניתן לחלק את טיפוסי המשאבות לשני סוגים עיקריים:

 

  1. משאבות חלב ידניות – אלו משאבות שעובדות בכוח הידיים. הן יותר קלות ונוחות לטלטול, יותר זולות, אך דורשות הפעלה בעזרת הידיים כך שאי אפשר לעשות דברים אחרים בזמן שאיבת החלב.
  2. משאבות חלב אוטומטיות – אלו משאבות שעובדות באופן חשמלי. הן קצת יותר מורכבות ויקרות, ופחות נוח לקחת אותן איתכן, אך מצד שני הידיים נשארות פנויות בזמן השאיבה ואפשר לעשות עוד דברים אחרים.

מהם סוגי משאבות החלב שקיימים בשוק

היתרון הראשון של ביאמבה – שאיבה אוטומטית

משאבת החלב של ביאמבה היא אוטומטית, ואין שום צורך להפעיל את הידיים או להפעיל כוח על מנת לייצר את השאיבה. היתרון הגדול בזה הוא שהאם יכולה לעשות עוד דברים תוך כדי שאיבת החלב. כך למשל, היא יכולה להחזיק את התינוק ולא כבולה למשאבה. למידע נוסף על משאבות החלב של ביאמבה לחצו כאן.

היתרון הראשון של ביאמבה - שאיבה אוטומטית

היתרון השני של ביאמבה – פשטות וקלילות

למרות שמשאבת החלב של ביאמבה היא משאבה אוטומטית, היא סופר קלילה ונוחה לשימוש. מדובר על משאבה אלחוטית שלא דורשת שימוש בכבלים או בחוטים, מלבד בזמן הטעינה. היא משאבה קומפקטית וניידת שאפשר להפעיל בכל סיטואציה, היא שוקלת בסך הכל 200 גרם! והכי חשוב – ההרכבה, הפירוק, והניקיון שלה סופר נוחים.

 

היתרון השלישי של ביאמבה – האיכות

פיתוח וייצור משאבת החלב של ביאמבה נעשה ללא שום התפשרות על האיכות של המשאבה. היא מיוצרת מהחומרים האיכותיים והמתאימים ביותר. משאבת החלב אטומה ומבודדת, כך שאיכותו של חלב האם נשמרת עבור התינוק. המשאבה אושרה על ידי כל מכוני התקנים המחמירים ביותר.

 

היתרון הרביעי של ביאמבה – התחכום

משאבת החלב של ביאמבה היא משאבה מתוחכמת שמסייעת לכם מאוד. כך, יש לה זיכרון חכם שמסייע לשאיבה הבאה, שלל מצבי עבודה, ומסך המציג לכם נתונים שונים בצורה מפורטת.

 

סיכום

אם את מחפשת משאבת חלב ללידה הקרובה, עכשיו את כבר יודעת בוודאות באיזו משאבה כדאי לך לבחור.

4 סיבות למה משאבת החלב של ביאמבה הכי נוחה בשוק!

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו