3 יתרונות בריאותיים לשימוש בבייבי נסט

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

לא פעם אנחנו שומעות על אימהות טריות שעדיין לא שמעו על ההמצאה הגאונית ששיתנה את חייהן של אימהות רבות. מדובר כמובן בבייבי נסט, הקן לתינוק. במדריך הנוכחי בחרנו להכיר לכן את המוצר מקרוב ולציין בפניכם את 3 היתרונות הבריאותיים שבאים לידי ביטוי בשימוש בו. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע החשוב שאתן צריכות לדעת בנושא.

 

רקע אודות איסוף המידע בנושא

יש לנו ניסיון רב עם בייבי נסט. גידלנו 3 ילדים מתוקים ונהננו בזכותו מרגעי שקט מתוקים. כדי שנוכל להציג בפניכם את היתרונות החשובים ביותר שבאים לידי ביטוי בשימוש בבייבי נסט, החלטנו שאנחנו צריכות לשמוע דעות נוספות מלבד זו שלנו. לכן, יצאנו לפגוש 5 אימהות שנמצאות כעת בחופשת לידה עם קטנטנים. הנה כמה פרטים אודותיהן:

  • 2 אימהות לתינוקת
  • אימא 1 לתאומים בנים
  • אימא 1 לתאומות בנות
  • אימא 1 לתינוק

המשותף לכל האימהות הללו זו העובדה שהן משתמשות באופן קבוע בבייבי נסט מרגע הלידה. ראוי לציין כי מרביתן קיבלו את הבייבי  ת שלהן במתנה מקרובי משפחה ו\או חברים. בזכותן יכולנו לציין בפניכם את 3 היתרונות הבריאותיים לשימוש בבייבי נסט, הנה הם:

 

יתרון מספר 1 – נוחות לתינוק

תינוק צריך חום ואהבה. זו הסיבה שלא מעט אימהות מוצאות את עצמן מחזיקות את הבייבי שלהן בידיים למשך דקות ארוכות ולעיתים אף שעות. אם יש לכן ניסיון בדבר, אתן בטח יודעות שברגע שאתן מורידות את התינוק מהידיים אל מקום חשוף, הוא מתחיל לצרוח. פשוט כי הוא לא מקבל את המענה הדרוש לו. בייבי נסט  מאפשר לכל תינוק לקבל את הנוחות שהוא זקוק לה. את המקום העוטף ואת החמימות. כך שהנחת התינוק בתוך הבייבי נסט מאפשרת לבייבי שלך להרגיש בנוח ופשוט להיות בתוך הבייבי נסט.

 

יתרון מספר 2 – שקט נפשי לאם

תדע כל אם עבריה כי שקט הוא מצרך נדיר לאחר לידה, וכשמדובר בשקט נפשי, זהו בכלל מצרך נדיר ביותר. ברגע שאימא בוחרת להשתמש בבייבי נסט היא מאפשרת לעצמה שקט נפשי. שכן, הבייבי שלה מקבל את אחד מהצרכים הבסיסיים ביותר – מגע חם. כך שהוא יכול להיות במקום שטוב לו ונוח בו מבלי לבכות או לבקש את תשומת ליבה של האם.

 

יתרון מספר 3 – ידיים פנויות

כל אימא יודעת שאם הייתה לה האפשרות לקבל יד נוספת, היא הייתה מודה על כך. שכן, לאחר שמגיח ילד לאוויר העולם, כל אם מבינה ש- 2 ידיים זה לא מספיק. התינוק רוצה להיות לא מעט זמן על הידיים, דבר שמקשה על האם לבצע פעולות פשוטות ויום יומיות כמו הליכה לשירותים, שתייה או ביצוע פעולות שונות בבית.

 

לסיום

כעת אתן יודעות מהם היתרונות הבריאותיים לשימוש בבייבי נסט, כך שנותר לכן רק לבחור בו.

נסט

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו