3 דברים לשדרוג חווית הנסיעה ברכב

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

הרכב שלנו הוא כבר מזמן איננו מותרות, הוא כלי עבודה חשוב המאפשר לנו לנוע ממקום למקום במהירות יחסית. הרבה מאוד אנשים, להם עסק עצמאי, לא היו יכולים לנהל את העסק שלהם ללא רכבם. אבל, חשוב לומר, רכב, יפה, נעים, מתוחכם וטוב ככל שיהיה, לא יכול למנוע את ההתחממות שלו כשהוא עומד בחניה תחת השמש הקופחת, או חשוף לגשם וברד באותה חניה ממש.

נכון שהייתם רוצים, במידה ואין לכם חניה מקורה בחניון של בניין המגורים שלכם, שהרכב שלכם יעמוד במקום מקורה כשהוא חונה?

 

הצל שלי ואני

אנו חיים בתקופה בה כמעט לכל בעיה טכנית קיים פתרון, וכך גם לגבי הצללת הרכב החונה בחניה שאיננה מקורה. קיימים סוגים שונים של הצללות לרכב אולם, ישנו פתרון אחד שנראה קל ויעיל יותר מאחרים, רשת צל. מדובר בפריט חשוב שיביא לכך שרכבכם ישמור על טמפרטורה מאוזנת ונעימה בקיץ ובחורף.

אמנם, לרשת צל ישנה מגרעה אחת מכיוון שברוחות מאוד חזקות היא עלולה לא להחזיק מעמד אבל, אם אינכם גרים על הר או בקרבת הים, תוכלו ליהנות מיתרונות ההצללה שלה. היתרון הגדול ביותר של רשת הצל הוא במחיר הנוח שלה.

חווית הנסיעה ברכב

מתי מומלץ לבחור ברשת צל על פני פתרונות אחרים?

לרשתות צל ישנם מספר יתרונות ובניהם העובדה שאין לרשת הצל מגבלה של גודל, היא יכולה לקרות חניה לרכב אחד, ובאותה מידה לייצר הצללה טובה למגרש כדורסל. ניתן לגלול את הרשת בתנאי שהותקנה כהלכה ואפשר אף, לתלות אותה כמעט על כל קונסטרוקציה ועמודים. רשת צל תתאים לכם במידה ואתם מעוניינים בפתרון קל, זמין וזול להתקנה ותחזוקה.

 

מוצר משלים

מי מאתנו לא חווה את הרגע הזה בטיול המשפחתי, שהתינוק רוצה לישון כשהוא ישוב על הבוסטר שלו מאחור, השמש קופחת על פניו והוא במקום לחלום חלומות, בוכה ומכניס ללחץ את כל יושבי הרכב. אז לאחר שרכשתם רשת הצללה ונכנסתם לרכב נעים ולא רותח, מומלץ לקנות גם רשתות הצללה לחלונות הרכב. רשתות אלה תמנענה את סנוור העיניים של התינוק, הוא יוכל להירדם בשלווה ונוסעי הרכב האחרים יוכלו להאזין למוזיקה מרגיעה ונעימה.

חווית הנסיעה ברכב

מוצר משלים נוסף

לאחר שיצאתם לדרך ברכב מאוזן מבחינת הטמפרטורה והצללתם את חלון המושב של התינוק, רכשו מקרר קטן לרכב, המקבל חשמל באמצעות שקע המצת. גם כשהרכב אינו מאוד חם, ונעים לנסיעה, יכול להיות שמי מכם ירצה ללגום מעט מים קרים. במקום לחפש מקום לעצור כשאתם באמצע הדרך, תוכלו פשוט להוציא בקבוק מים קטן ממקרר הרכב וליהנות ממים קרים וצוננים, לשתייה מרווה ומרגיעה.

 

לסיכום

ישנן דרכים שונות באמצעותן ניתן לשדרג את חוויית הנסיעה ברכב, חשבו מראש מה ישפר את הרגשתכם לפני ותוך כדי נסיעה ורכשו את הדברים. רכב מוצל ומוצלל יענג אתכם הרבה יותר.

חווית הנסיעה ברכב

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו