שימוש במי פנים – עשה ואל תעשה

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

בכל ארון של תכשירי טיפוח לפנים יש מקום ייעודי לטונר ומי פנים.

טונר ומי פנים מסייעים לנקות את הפנים באופן יסודי ביותר וכך לוודא שלא נשארים על הפנים שאריות של איפור ושומנים, וכן להסיר תאים מתים ולהכין את עור הפנים לשימוש בתכשירי טיפוח אחרים כך שהם יוכלו למלא את מטרתם באופן הטוב ביותר.

כל תכשיר שבא במגע עם עור הפנים שלנו צריך להיבחר בקפידה, שכן עור הפנים הוא דק ורגיש ואנחנו לא רוצים ליצור שום נזק חלילה.

 

מתי נשתמש במי פנים או בטונר?

שימוש במי פנים או בטונר הוא השלב הראשוני של טיפוח הפנים. מי פנים דואגים לניקיון הפנים ואיזון נכון שלהן ובאמצעות כך מכינים אותו להמשך טיפול על ידי תכשירים אחרים. חשוב מאוד לציין כי ישנם סוגים שונים של מי פנים כאשר לכל סוג מטרה משלו, ועלינו להתאים את סוג התכשיר למטרה שאנחנו רוצות להשיג. בחירת מי פנים או טונר שאינם מתאימים לסוג העור ולמטרה שנרצה להשיג עלולה לפגום בעור הפנים שלנו ולכן חשוב מאוד לשים לב.

 

כיצד נבחר מי פנים לטיפול בעור שלנו?

ישנם מספר פרמטרים בהם אנחנו צריכים להתחשב בבואנו לבחור מי פנים או טונר לטיפול בעור שלנו:

מטרת הטיפול:

כאשר אתן שוקלות שימוש במי פנים חשוב מאוד לבחון מהי המטרה שלו ומהן הפעולות שהוא מבצע. כאמור, ישנם סוגים שונים של מי פנים כאשר לכל סוג יש את המטרה שלו: ישנם מי פנים שמטרתם לאזן את ה-PH של העור, מי פנים שנועדו להפחית את השומניות בעור וגם הפוך – מי פנים שמטרתם דווקא להגביר את השומניות והלחות שבעור. בחירת מי פנים מתאימים יכולה לעשות פלאים, אך בחירה לא נכונה עלולה ליצור נזק.

 

סוג העור:

מטרת טיפול הפנים נגזרת באופן ישיר מסוג העור שלך. למשל, אם עור הפנים שלך יבש סוג הטונר או מי הפנים שאת צריכה לעשות בו שימוש הוא מי פנים המגבירים את הלחות בעור, ואם תבחרי מי פנים המפחיתים את השומניות והלחות התוצאה תהיה גרועה יותר מהנקודה ההתחלתית.

 

החברה המייצרת:

כל דבר שנכנס לגוף שלנו צריך להיבחר בקפידה ועניין זה מתחדד אף יותר כאשר אנחנו מדברים על תכשירים שבאים במגע עם עור הפנים שלנו, שהוא דק ועדין וסימנים מכוערים עליו עלולים לגרום לנו לעוגמת נפש רבה. לכן יש לוודא שאת עור הפנים מייצרת חברה אמינה שאנחנו סומכים עליה ושהוא עומד בתקנים בריאותיים.

 

היכן ניתן לרכוש מי פנים?

מי פנים הוא מוצר שרצוי לרכוש מחנויות המתמחות בתכשירים לפנים ולגוף. חברה שכזו היא Oh!Glow המשווקת מגוון תכשירים המיוצרים על ידי מותגים בין לאומיים איכותיים ואופנתיים. התכשירים המשווקים ב-Oh!Glow נבחרים בקפידה על ידי החברה, ומוחלפים חדשות לבקרים בהתאם לעדכונים בעולם האופנה והטיפוח.

 

קרם

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו