כאב ביצים: למה הוא מגיע והאם הוא מסמן בעיה?

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
אהבתם?
שתפו עם החברים!

כאב ביצים הוא כאב שכל גבר חווה לפחות פעם אחת בחייו. על פי דיווחים של גברים רבים כאב ביצים הוא על גבול הבלתי נסבל ולעיתים ממש משתק. מה בעצם גורם לכאב ביצים?

 

סיבות להופעת כאב ביצים

פיתול באשכים

במצב בו האשכים מתעוותים ומסתובבים סביב עצמם נוצר כאב עמוק באשכים, מצב זה עלול להביא למוות של האשך. במקרה בו האשך מתנתק מהצינורות בעכבות עיוות וסיבוב ש"קוטף" את האשכים ממקומם.

 

דליות בוורידי האשך

ורידים מוגדלים בשק האשכים רוב הפעמים לא יהיו מורגשים כלל אך במקרי קיצון של חסימת מעבר חמצן לאשכים נוצר לחץ שגורם כאב חד וחזק מקרין לרגליים ולבטן התחתונה.

 

עצירות

במקרה של קלקול קיבה או עצירות עלול להיווצר לחץ שמקרין לאזור האשכים וגורם לכאבי ביצים.

 

הצטברות נוזלים באשך

האשך מלא במעט נוזל לפעמים נוצרת הצטברות גדולה של נוזלים באשך שגורמת לתחושת לחץ וכאב באזור האשכים.

 

חרמנות יתר

אדם המרגיש צורך להגיע לפורקן מיני אך אינו מצליח כאשר המצב נמשך לתקופה ארוכה נוצרת תחושת לחץ על אזור האשכים וכך מופיע כאב.

 

אין אונות

אדם שסובל מבעיית אין אונות אך עדיין מרגיש צורך להגיע לפורקן מיני שמתעכב בגלל בעיות האין אונות עלול לסבול מכאב ביצים.  במצב כזה רצוי לחפש פתרונות לבעיית האין אונות על מנת שיוכל להגיע לפורקן מיני.

פתרונות לבעיות אין אונות – ויאגרה, סיאליס וכדורים דומים נוספים יעזרו לפתור את הבעיה, על מנת להשתמש בכדורים אלו אתם מחוייבים במרשם והפניית רופא. במידה ואינכם מעוניינים בכדורים תוכלו להשתמש בקפסולת הג'ל קמגרה שנוצרה מצמחים שגורמים להחזרת הזקפה ומונעים שפיכה מוקדמת.

הקפסולה מגיעה בגוון טעמים ואין צורך במרשם רופא כדי לצרוך אותה. את הקמגרה ניתן להשיג בחנויות ייעודיות או דרך אתר האינטרנט כך תוכלו לקבל משלוח עד פתח הבית.

קמגרה ניתנת למכירה בערים רבות בישראל ובעולם ביניהם קמגרה למכירה באשדוד, טבריה, אילת, תל אביב ועוד ערים רבות נוספות. בנוסף ישנם טיפולים אלטרנטיבים כמו עיסוי שנועד להזרים את הדם, כוסות רוח, דיקור וכדומה.

 

לסיכום

כאב ביצים הוא חוויה לא נעימה כלל שכל גבר חווה לפחות פעם אחת בחייו. התופעה הו שכיחה מאוד ואין צורך להתבייש בה, במידה ואדם חווה כאב ביצים בצורה תכופה כדאי להתייעץ עם רופא. כאב ביצים עלול להיגרם מסיבות רבות כגון עצירות, דליות באשכים, פיתול באשכים או חרמנות שאינה מגיעה לפורקן.

במקרה שגבר לא מצליח להגיע לפורקן בעכבות בעיות זקפה רצוי להתייעץ עם רופא לגבי טיפול בבעיות אין אונות. ישנם דרכי טיפול רבים, כדורים כימיים כמו ויאגרה וסיאליס שמחייבים בהפניית ומרשם רופא.

קפסולת ג'ל שנקראת קמגרה שהיא תרופה טבעית לבעיות אין אונות שגורמת לזקפה חזקה לאורך זמן ומונעת שפיכה מוקדמת. ניתן להיעזר גם בדרכי טיפול אלטרנטיביים כמו עיסוי להזרמת הדם, כוסות רוח, דיקור ועוד פתרונות אלטרנטיביים רבים אחרים.

 

גבר תופס באשכיו

מאמרים נוספים
שאולי תאהבו